V tejto časti webu nájdete dokumenty spojené s činnosťou Beta Force - fotodokumentáciu, súbory na stiahnutie, oficiálne listiny súvisiace s Beta Force...

TAKTICKÝ POPRUH NAMIERU ZA 50,- SK
Zháňate už dlhšiu dobu vhodný popruh na svoju zbraň? Nevyhovujú vám neregulovateľné popruhy z tašiek a rupsakov? Zdajú sa vám originálne popruhy pridrahé? Pripravili sme pre vás malý návod, ako si vyrobiť regulovateľný popruh za cenu do 50,- Sk.  Viac čítajte TU.

ODHALENIE PôVODU LOGA NATO!
Chcete vedieť, ako to bolo s novým označením jednotiek NATO na operácii BLACK FORCE I.? Šokujúce odhalenie špionážneho oddelenia BETA FORCE opäť dokazuje nekalé praktiky imperialistov. Viac čítajte TU.

Stiahnite si svoje peniaze!
Aby sme imperialistom a kapitalistom dokázali, že sme ich v myslení už dávno predbehli, rozhodli sme sa pristúpiť ku kroku, na aký sa ešte žiaden štát a žiadna ekonomika neodvážila. Dávame možnosť všetkým členom BETAFORCE stiahnuť a vytlačiť si našu menu, ľudovo povedané chechtáky, bubáky, proste peniaze. Tieto drahocenné listiny síce nikde neplatia, ale veď my sa predsa držíme hesla KAŽDÝ PODĽA SVOJICH SCHOPNOSTÍ, KAŽDÉMU PODĽA JEHO ZÁSLUH! Aj touto cestou položíme mamonársky západ na lopatky a na celom svete zavládne mier a beztriedna spoločnosť.


Bankovku s nominálnou hodnotou JEDNOSTO BETAFORSOV INTERNACIONAĽNYCH si môžete stiahnuť TU.

Tapeta na plochu Windows s tematikou Beta Force (tentokrát na tému ideológia).
Pre všetkých priaznivcov a členov Beta Force sme pripravili malé milé novoročné potešenie - tapetu na plochu Windows s tematikou Beta Force. Tapetu si stiahnete kliknutím na malý obrázok. Tapeta je v rozlíšení 1152x864. Ak by si náhodou niekto z ČLENOV nevedel upraviť tento rozmer pre iné rozlíšenie, napíšte, poriešime.

Fotogaléria Beta Force
Prostredníctvom našej fotogalérie spristupňujeme činnosť nášho ľudovo-demokratického kolektívu širokým masám. Fotogaléria sa samozrejme netýka len práce, ale nájdete tu aj zábery zo spoločenských podujatí. kliknutím na malý obrázok otvoríte veľkú fotografiu v novom okne.

Protiteroristický výcvik
     

Infiltrácia a boj v budovách
   
   

Protiteroristický zásah v lietadle
     

Spoločenská udalosť - výročný bál Beta Force
 

Tapeta na plochu Windows s tematikou Beta Force
Pre všetkých priaznivcov a členov Beta Force sme pripravili malé milé potešenie - tapetu na plochu Windows s tematikou Beta Force. tapetu si stiahnete kliknutím na malý obrázok. Tapeta je v rozlíšení 1152x864. Ak by si náhodou niekto z ČLENOV nevedel upraviť tento rozmer pre iné rozlíšenie, napíšte, poriešime.