ODHALENIE PôVODU LOGA NATO

Počas bojových aktivít v oblasti Duchonky sa jednotky NATO objavili s novým, neznámym označením. Prvotne si všetci mysleli, že imperialistickí ideológovia sa rozhýbali a aspon takýmto, aj keď nie veľmi vkusným, vyberaným a praktickým spôsobom zareagovali na komplexnú kampaň jednotiek BETA FORCE. Primitívnou symbolikou naznačovali svoj odpor ku sociálnym hodnotám východných štruktúr, rovnako prosté bolo i prevedenie symbolov.

Keďže nám ale táto (ako nakoniec všetky) aktivita imperialistických vykorisťovateľov bola podozrivá, dostali špecialisti z špionážneho oddelenia nazývaného DRUHÉ ODDELENIE za úlohu zistiť pôvod nového označenia NATO.

Tím našich špecialistov opäť odviedol výbornú prácu, keď zistil, že NATO sa pokúsilo za označenie jednotiek skryť propravicovú prezidentskú propagandu na Slovensku. Podarilo sa nám získať originálny propagačný materiál, z ktorého vychádzali aj ideológovia (alebo skôr demagógovia?) NATO. Všetky tieto fakty poukazujú na úbohosť západného systému, na neschopnosť tvorivo myslieť a snahu o maximálnu manipuláciu s mysľami jedincov. Sme radi, že my svojou prácou zveľaďujeme našu krásnu vlasť a budujeme krajší zajtrajšok pre mladé generácie, pričom naša práca je tvorivá, plná nadšenia a ideálov a len takáto práca má zmysel a prináša svoje ovocie.