Nastal čas v ktorom sa rodia hrdinovia, padajú monarchie a krv tečie prúdmi. Dnes ste tu, zajtra už byť nemusíte. Priložte preto ruku k dielu a staňte sa súčasťou histórie! Nechajte po sebe brázdu v zemi, odkaz ďalším generáciám...

   

 člen medzinárodnej organizácie

Beta Force vznikli ako veliteľská prieskumno-útočno-dezorientačná jednotka počas veľkého vietnamského ťaženia nazvaného Ho Chi Minh Trai, medzi zainteresovanými známeho pod krycím menom Mončiči 25. októbra 2003. Hlavný veliteľ VietCongu, generál Joco menoval túto jednotku v zložení: UPIR, Gepard, Daddy, Jano, Palli, Palliho otec a Merlin.

Meno jednotky bolo zvolené zámerne ako výsmech imperialistickým zásahovým jednotkám Delta Force a okamžite sa ujalo medzi spolubojovníkmi, ako aj v radách nepriateľov.

Pod vedením Beta Force nakoniec celý VietCong podnikol na bázu imperialistov mohutný útok po vzore sovietskych generálov počas druhej svetovej vojny, a bázu sa podarilo aj dobiť (odskúšaná bola aj nová tajná zbraň, takzvané SNOW-BB).

Potom už veci nabrali rýchly spád a k oficiálnemu založeniu Beta Force už bol len kúsok. Túto správu s nadšením privítal pracujúci ľud, ktorý so zbraňou v ruke bránil mier vo Vietname a pridávali sa ďalší jednotlivci i tímy.

Zámerom Beta Force nie je potierať tímovú suverenitu, naopak, je vyzdvihovaná a velebená. Každý členský tím je prezentovaný na mediálnom infokanáli Beta Force a v prípade, že nemá vlastný infokanál, sme pripravení umiestniť sem prezentáciu takéhoto tímu.

Rovnako tak jednotlivci, ktorí si pripadajú stratení a hľadajú si svoje miesto na airsoftovom poli, ho nachádzajú u nás, kde sa stávajú právoplatným a funkčným ohnivkom mohutnej reťaze.

Beta Force je voľným a dnes už aj medzinárodným zoskupením, ktoré má jediný cieľ - budovať a brániť svet pred imperialistickou hrozbou zo západu. Nehľadíme na národnosť, štátnu príslušnosť, rasu, ani farbu pleti, podstatné je presvedčenie každého jednotlivca o správnosti našeho boja. Spojme preto všetci sily a pozdvhnime zbrane v boji za mier a pokoj na zemi a pošlime na západ jasný signál:

VY NÁM TU ŽIADEN BORDEL ROBIŤ NEBUDETE, MY SI HO UROBÍME SAMI!


Beta Force je zoskupením airsoftových tímov a nie politickou iniciatívou. Nemá žiadne politické ambície ani zámery a všetky 'historicko politické fakty' uvedené na týchto stránkach treba brať s notnou dávkou nadsádzky. Rovnako sa dištancujeme od akejkoľvek politickej propagácie, či provokácie.